Impact MT

Siła jest w Tobie!

„Nic nie dzieje się bez przyczyny”
dokładnie tak samo
jest z firmą Impact MT.

Powstała ona z myślą o ludziach i dla ludzi. Chcemy przez pozytywne podejście do życia, entuzjazm i świadomość, że życie ma się jedno ukierunkować właśnie Ciebie do rozwoju własnego potencjału Najważniejsze jest to by nasza praca była naszą pasją, dzięki temu pojęcie pracoholizmu stanie się mitem a nas będzie wypełniała duma pomocy innym każdego dnia.

Wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami, przeprowadzaniu licznych warsztatów, organizowanie wyjazdów motywacyjnych sprawiło, że Impact MT to firma, dzięki której przekonasz się, że siła jest w Tobie i tylko od Ciebie zależy jak wiele w nim osiągniesz.

O nas
Joanna Musiała Anna Turowska
Coaching
Motywacja
Zaufali nam
 • Coaching

  „Jeśli będziesz oceniać rybę tylko na podstawie tego jak wspina się po drzewie to przez całe życie będzie myśleć, że niczego nie potrafi.” (Albert Einstein)

  Coach to osoba, dzięki której doświadczeniu możesz osiągnąć większe rezultaty w szybszym czasie. Coaching to proces, podczas którego coach jest współtowarzyszem Twojej przemiany. Poprzez spotkania, trafne pytania Ty sam zdajesz sobie sprawę, w jakim kierunku chcesz iść dalej.

  Coaching pozwala byś uwolnił drzemiący w Tobie potencjał na zewnątrz i dzielił się radością życia z innymi. Dzięki nam możesz wziąć udział w indywidualnych godzinnych sesjach bądź 8 godzinnych sesjach, dzięki którym zmienisz swoje życie na płaszczyźnie personalnej, życia w udanym związku, stworzysz rodzinę, o której marzysz i zdobędziesz pracę, którą zaczniesz wykonywać z pasją.

 • Motywacja

  Chcesz wprowadzić coś nowego do swojego życia? Świetnie. Zapisz się na jeden z naszych warsztatów, który za każdym razem poza odpowiednią merytoryką zawiera bardzo dużą dawkę motywacji do działania. Każdy z nas za swoje życie sam bierze odpowiedzialność. To, że jesteś tu gdzie jesteś obecnie jest konsekwencją Twoich dawnych myśli i działań więc wprowadź zmiany już dziś i ciesz się ich owocami w przyszłości. Siła jest w Tobie!

  Nasze spotkania to innowacyjne i kreatywne podejście do omawianego zagadnienia. Wszystkie są własnego autorstwa oparte o niezbędną merytorykę i bardzo dużą liczbę wykonywanych ćwiczeń, dzięki której staniesz się pewniejszy siebie w danej dziedzinie. Warsztaty realizowane są w systemie 8 godz. w nowoczesnych salach, co zapewnia wysoki standard realizowanych tematów. Przyjazna atmosfera, przerwy kawowe i rozmowy z prowadzącymi zajęcia sprawiają, że czujesz się swobodnie i jesteś bardziej zaangażowany.

 • Zaufali nam

  Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości          Alien Nauka Jazdy Jatomi Fitness            Matrix Północna Izba Gospodarcza                                    Wydział Nauk o Ziemi US

   

   

   

   

Kalendarz szkoleń

Każda cena zawiera materiały z warsztatów, coffee break, certyfikat z uczestnictwa w warsztatach.
Istnieje możliwość wystawienia faktury.

12 stycznia 2016 o 13:44

Dlaczego warto wstać z łóżka by ŻYĆ #1

Zaczynamy zabawę Od dziś przez kolejne 17 dni udowodnię Tobie, że warto wstawać z łóżka by ŻYĆ i pomagać ŻYĆ innym. Ciebie też do tego zachęcam, gdyż sam/a zobaczysz jakie zmiany zadzieją się kiedy będziesz wdzięczny/a za to czego doświadczasz. # Powód 1 Bo możesz podzielić się z innymi tym co kochasz. Kiedy rok temu […]

05 października 2015 o 23:08

#8 Działaj wytrwale a efekty zobaczysz szybciej niż myślisz

Wrzesień upłynął pod hasłem “Działam minimum na 100%”. I tak też się stało. 7 odbytych szkoleń. 5 odwiedzonych miast, 2 kg do tyłu i prawie 4000 km przejechanych pociągiem. Nowy miesiąc rozpoczął się równie ciekawie.Właśnie jestem w drodze na kolejne szkolenie, gotowa na nowe wyzwania, jakim tym razem przyjdzie mi sprostać w stolicy. Jednak zacznijmy […]