Powrót do bloga

Dlaczego warto wstać z łóżka by ŻYĆ #1

Dlaczego warto wstać z łóżka by ŻYĆ #1

Zaczynamy zabawę :)

Od dziś przez kolejne 17 dni udowodnię Tobie, że warto wstawać z łóżka by ŻYĆ i pomagać ŻYĆ innym. Ciebie też do tego zachęcam, gdyż sam/a zobaczysz jakie zmiany zadzieją się kiedy będziesz wdzięczny/a za to czego doświadczasz.

# Powód 1
Bo możesz podzielić się z innymi tym co kochasz.

Kiedy rok temu zakładałyśmy firmę potrzebowałyśmy dosłownie wszystkiego od stworzenia brandu firmy, po siedzibę łącznie z profesjonalną sesją zdjęciową. Jedną odbyłyśmy przed oficjalnym otwarciem, natomiast umknął nam fakt pokazania naszych pasji:)

Na moich studiach MBA podczas jednego ze zjazdów padła informacja,że szkoła organizuje sesję słuchaczy MBA, która ma na celu połączyć styl biznesowy z uwaga… pasją i promować ten prestiżowy kierunek. Chyba lepiej wtedy trafić nie mogłam ja,nurkowanie,styl biznesowy mix, który długo chodził mi po głowie. Przede wszystkim liczył się wtedy dla mnie fakt, że więcej osób usłyszy o tej fenomenalnej dziedzinie i będzie bardziej świadoma co skrywa głębia.

Zadanie sporadycznie proste, wziąć sprzęt nurkowy, kieckę i tylko się uśmiechać. Biorę i idę. Zima, wieje, pada śnieg, a ja przez Szczecin bujam się z płetwami i innymi rekwizytami :)

Trafiam na miejsce i szczerze po tych kilku godzinach wyginania się tak, siak, owak, malowania się, przebierania, ustawiania szapo ba dla każdej modelki i to x1000! Tym samym wiem, że nie jest to moja ulubiona czynność w ciągu dnia :)

Kilka tygodni później na maila trafiają do mnie pierwsze zdjęcia z informacją „Pani Aniu Pani pasja stała się motywme przewodnim biuletynu studiów MBA realizowanych przez naszą uczelnię w całej Polsce. Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w sesji prosimy o napisanie kilku słów o sobie bla bla bla (szmery bajery)” czytam tego maila i myślę „ale PETARDA” będzie się działo.

Faktycznie działo się przez ok. 2-3 miesiące podpisana z imienia i nazwiska oraz wymieniona nazwa mojej firmy trafiałam do prestiżowych magazynów biznesowych, mailingu kadr zarządzających bankami i średnimi przedsiębiorstwami, ludźmi zainteresowanymi rozwojem osobistym…i uwaga nawet do gazety NEWSWEEK!

Dziś dzwoni znajomy i mówi, że do jego szkoły nurkowania na południu Polski przyszedł klient, który zainteresował się nurkowaniem gdy czytał biuletyn o studiach, które musiał podjąć by pozostać na obecnym stanowisku :)

Skąd wiem, że to mnie widział? haha Ci, z którymi przebywam na co dzień doskonale wiedzą, że jak przydarza mi się coś nowego, przepetardycznego to zaraz mają relację z pierwszej ręki w postaci fotek, telefonów, maili :):)

Jak widzicie współpraca popłaca. :)

Morał jest prosty: wstań i ŻYJ a sytuacje pozornie niepozorne zaskoczą przede wszystkim Ciebie i zainspirują innych :).

#motywacja #coaching #dlaczego #warto #zyc #annaturowska

Hugs,

Ania

Skomentuj