Powrót do bloga

#7 Wstań i idź dalej

#7 Wstań i idź dalej

Kto z nas nie doświadcza przykrości? Kto z nas nie ma słabszego dnia? Kto z nas nie ma ochoty wychodzić z domu? Gwarantuje Ci,że każdy z nas ma takie momenty. Ja, Ty Twoi znajomi, którzy często borykają się z większymi problemami niż Ty. I wiesz, co Ci powiem: jest to normalne, a nawet powiedziałabym, że potrzebne. Zapytasz się do czego? A do tego byś mógł na chwilę przystanąć, ochłonąć, pomyśleć.

To właśnie takie sytuacje pokazują Twoją prawdziwą twarz. Jak zachowujesz się gdy nic nie idzie po Twojej myśli. Jaki wtedy masz stosunek do siebie i do innych. Jak szybko potrafisz wstać i iść dalej.

Skoro idziesz na szczyt nie miej do nikogo pretensji,że jest ciężko. I pamiętaj najciaśniej i najciężej jest na starcie. Później zostajesz Ty, Twoja determinacja, praca, odwaga. Zaufaj im, bądź konsekwentny a rezultaty zadziwią Ciebie i Twoje najbliższe otoczenie szybciej niż myślisz.

Skup się na pozytywach każdej sytuacji, jakiej doświadczasz i wyciągnij wnioski by kolejnym razem gdy upadniesz…powstaniesz silniejszy i ze zdwojoną siłą pójdziesz przed siebie. Niech wsparcie najbliższych sprawi, że będziesz czuć się silny, a hejting sprawi,że będziesz nie do zatrzymania :)

Hugs,

Ania

#szkolenia #coaching #pewnoscsiebie #szczecin #rozwoj #impactmt

Skomentuj