Czy wiesz, że możesz nadawać przesyłki zagraniczne w ogóle nie wychodząc z domu? Nawet paczka do USA może być nadana w ten sposób. Oszczędzasz tym samym czas, a do tego pieniądze. Dokumenty bowiem są generowane automatyczne, a kurier odbiera przesyłki bezpośrednio od Ciebie. Co ciekawe, kurier zadba również o to, byś złożył wszystkie podpisy w odpowiednim miejscu, a karta odprawy celnej zostanie również przygotowana automatycznie. Brzmi trochę nieprawdopodobnie? Ale pewnie chcesz się dowiedzieć, jak dokonać tego w tak prosty sposób, prawda?

 

Rozwiązaniem jest wykorzystanie odpowiedniej platformy nadawczej

 

Wcale jednak nie chodzi o platformę jakiejś konkretnej firmy przewozowej, lecz o coś znacznie lepszego. Mowa o platformie http://transportowi.pl/, która łączy w sobie dostęp do ofert wielu firm kurierskich w jednym miejscu. Tym samym pozwala na zrealizowanie transakcji znacznie taniej, gdyż nie dość, że wybieramy najtańszą opcję, to jeszcze sama platforma ma stawki specjalnie wynegocjowane dla swoich klientów, a dokonała tego dzięki dużemu wolumenowi przesyłek i, co za tym idzie, lepszej pozycji negocjacyjnej.

 

Zysk liczony podwójnie

 

Nie dość zatem, że oszczędzasz czas, gwarantując sobie dodatkowo pełną wygodę całego procesu nadawczego, to dodatkowo oszczędzasz spore kwoty dzięki skorzystaniu z siły negocjacyjnej pośrednika, który tym samym obniżył koszta usług kurierskich swoim klientom, umożliwiając im wysyłkę taniej i skuteczniej, w takiej samej jakości usług.