A marnowaniem czasu z pewnością są ogromne kolejki na poczcie. Wielu z tych ludzi korzysta z szerokiego wachlarzu usług, tworząc kolejki na całe godziny. Musisz więc swoje odstać, a do tego podchodzisz do okienka i stajesz przed koniecznością wypisania dziesiątek dokumentów, ręcznie przepisując dane adresowe. Jeśli są to przesyłki zagraniczne to czeka Cię również przenoszenie skomplikowanych nazw na etykiety, a każda paczka do USA to jeszcze kwestia karty odprawy celnej, nawet jeśli Twój towar nie podlega pod cło. Jesteś pewien, że jesteś na to gotowy?

 

A gdyby proces ten uprościć jak się tylko da?

 

Wyobraź sobie inną sytuację – wprowadzasz dane komputerowo w domu. Dokumenty przewozowe przygotowuję Ci się same – musisz je tylko wydrukować. Automatycznie również generuje Ci się karta odprawy celnej, którą musisz tylko podpisać. Wszystko to bez wychodzenia. Na końcu nawet kurier zjawia się i odbiera paczkę bezpośrednio od Ciebie. Brzmi niesamowicie? Ale to standard z portalem brokera kurierskiego.

 

Prosty system to tylko dodatkowy atut

 

Za pomocą systemu przygotowanego na tej platformie, cały proces nadawania zajmuje dosłownie parę chwil, zaś sama platforma prowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie kroki, wskazują jakie dane i w jakim formacie będą potrzebne. Dzięki temu nie musisz się praktycznie o nic martwić – tylko wydrukuj dokumenty i wydaj paczkę kurierowi, a całą resztą zajmą się wykwalifikowani pracownicy za Ciebie.